ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

A miskolci Sajó-Autó, az Opel, Peugeot és Citroen csapata új kollégát keres jármű értékesítő pozícióba.

Ha egy fiatalos és összetartó csapat tagjaként megbecsült munkaerő szeretnél lenni és biztos megélhetést keresel akkor nálunk a helyed.

Amit kínálunk:

  • bejelentett, 8 órás munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkakörnyezet, folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • céges rendezvények
  • kiváló kollektíva és csapatszellem

Főbb feladatok:

  • Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Erős kommunikációs képesség, kreatív személyiség
  • Céltudatosság, fejlődésre való törekvés
  • Az autók és autózás iránti érdeklődés
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Megbízhatóság és proaktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Értékesítésben szerzett, több éves munkatapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Jelentkezését önéletrajz és motivációs levél elküldésével az info@sajoauto.hu e-mail címre.