AUTÓSZERELŐ

A miskolci Sajó-Autó, az Opel, Peugeot és Citroen csapata új kollégát keres Autószerelő pozícióba.

Ha egy fiatalos és összetartó csapat tagjaként megbecsült munkaerő szeretnél lenni és biztos megélhetést keresel akkor nálunk a helyed.

Amit kínálunk:

  • bejelentett, 8 órás munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkakörnyezet, professzionális célszerszámok
  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • céges rendezvények
  • kiváló kollektíva és csapatszellem

Főbb feladatok:

  • Személyautók és kistehergépkocsik javítása
  • Műszaki állapotfelmérés
  • Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése
  • Napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése
  • Ügyféligények figyelembevételével történő munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Autószerelő vagy autó-villamosság szerelői végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Jelentkezését önéletrajz elküldésével a balint.matyas@sajoauto.hu e-mail címre.